www... a vidí Vás celý svět

Fullvent / Co umíme / Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Webové stránky jsou dnes standardní formou prezentace firmy a nedílnou součástí její propagace na trhu. Nabízíme vám vytvoření webových stránek, které vás budou patričně reprezentovat, a které vám umožní lépe realizovat vaše cíle. Webové stránky vám pomohou posilovat povědomí o službách a produktech vaší firmy a tím vám pomohou získávat nové klienty a zákazníky. Pro vaše existující zákazníky jsou pak webové stránky tím nejefektivnějším komunikačním prostředkem, díky němuž se mohou pravidelně dozvídat o nových produktech, službách a dalších aktivitách vaší firmy.

Statické webové stránky

Tzv. statické webové stránky představují základní variantu řešení webových stránek. Jsou vhodné zejména pro webové stránky menšího rozsahu s nepříliš častou aktualizací. Obsahová informace není oddělena od kódové a grafické části webových stránek, takže klient si nemůže svoje webové stránky sám jednoduchým způsobem spravovat.

Redakční systémy

Redakční systém je speciální webová aplikace, která - oproti statickým stránkám - umožňuje snadno vytvářet a měnit obsah webových stránek bez nutnosti znalostí internetových technologií. Více informací zde.

Správa webových stránek

Kromě základní tvorby webových stránek vám nabízíme i jejich budoucí správu. Správa webových stránek se řeší buďto jako pravidelná kontinuální správa anebo jako jednorázová nepravidelná aktualizace webových stránek.

Kromě této možné spolupráce máte možnost si vaše webové stránky spravovat sami, a to díky redakčnímu systému. Můžete spravovat kompletní obsah webových stránek nebo se soustředit na dílčí část (například novinky) a zbytek nechat na nás.

Redesign webových stránek

Redesignem webových stránek se standardně rozumí změna grafického designu webových stránek, ale obvykle sebou přináší i změnu technologického řešení a optimalizaci struktury a textů pro vyhledávače.

Jak probíhá spolupráce?

 

Worldwide activities

Looking for TaskConnect
or our mobile apps?

TaskConnect - Outlook add-in for Team Foundation Server AndroidWindows Phone 7

Go here!

Vybraná reference

Přihlášení / OdhlášeníZapomenuté heslo?

fullvent

Webové stránky

My vytvoříme ...
Vy se prezentujete!

... více

Redakční systémy

Ovládejte svůj web sami jednoduše a efektivně!

... více

Kontakt

Fullvent
Tyršova 2071
256 01 Benešov

(c) Fullvent - Jakub Maršík