www... a vidí Vás celý svět

Fullvent / Kdo jsme

Kdo jsme

Fullvent logo 
Marsik.net logo

Fullvent je značka, pod kterou vznikají webové prezentace a software s projektovým vedením Jakuba Maršíka. Ten se na projektech podílí také konzultační činností a návrhem architektury řešení. Designovou stránku projektů má na starosti Marek Truhelka a jeho tým. Další části projektů (optimalizace pro vyhledávače, plnění obsahu, vývoj zákaznických komponent, nasazení, obchod) jsou realizovány zaměstnanci nebo externími spolupracovníky a partnery.

Značka vznikla v roce 2007 jako doplňková k původní značce Marsik.net, pod kterou byl vyvíjen software na zakázku a prováděna konzultační činnost již od roku 1998. Důvodem bylo rozšiřování činností v oblasti tvorby webových stránek, optimalizace pro vyhledávače (SEO), redakčních systémů a vývojem zákaznických komponent pro tyto systémy. V současné době je již většina činností prováděna pod novou značkou Fullvent.

Za více než 10 let činnosti jsme nasbírali mnoho zkušeností, které nám umožňují realizovat nové projekty rychleji a efektivněji. Stále se snažíme všechny projektové procesy zdokonalovat a hledat nové cesty pro dosažení vyšší produktivity a nižších nákladů, což se ihned promítá do lepších služeb pro naše zákazníky. Mezi naše spokojené klienty se zařadily společnosti Lekis, COMAC, Martin Stránský - ESO, MARLYLE, HYPERSTAVEBNINY CZ, e-invent (zprostředkovaně Pražská energetika), KALTMEYER, Carrot Euro, Martin Tour, KARSIS a další.

Naší filozofií je poskytovat profesionální a maximálně flexibilní služby v oblasti webových prezentací a software s využitím osvědčených i nových technologií a poznatků, to vše podporováno více než 10 lety zkušeností.

 

Worldwide activities

Looking for TaskConnect
or our mobile apps?

TaskConnect - Outlook add-in for Team Foundation Server AndroidWindows Phone 7

Go here!

Vybraná reference

Přihlášení / OdhlášeníZapomenuté heslo?

fullvent

Webové stránky

My vytvoříme ...
Vy se prezentujete!

... více

Redakční systémy

Ovládejte svůj web sami jednoduše a efektivně!

... více

Kontakt

Fullvent
Tyršova 2071
256 01 Benešov

(c) Fullvent - Jakub Maršík